پیام فرستادن
خانه

Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت Changzhou Prevail Motors and Electrical Equipment Co., Ltd یک تولید کننده میکرو موتور حرفه ای است که دارای 7 سال تجربه در بازار داخلی و خارج از کشور با تحقیق و توسعه، تولید و فروش موتورهای DC بدون جاروبک، موتورهای DC آهنربای دائم و موتورهای دنده ای است که به طور گسترده در مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع مختلف مانند قطعات خودرو، لوازم خانگی، مراقبت های شخصی، تجهیزات پیشرفته، خانه هوشمند، دفتر، تجهیزات پزشکی، ابزار برقی، روبات ها و غیره.

 

ما سیستم های مدیریت ISO 9001، ISO/TS 16949 و ISO 14001 را به طور دقیق اجرا می کنیم.شرکت ما دارای تیم تحقیق و توسعه و تولید درجه یک است.25 خط تولید ناب (در حال حاضر 3 خط تولید اتوماتیک)، ظرفیت ماهانه رشد مداوم 3 میلیون واحد و میانگین فروش سالانه 40 میلیون دلار.

 

ما به فناوری بهبود یافته، بهبود مستمر کیفیت، فناوری و مدیریت در خط مقدم همتایان، با تجهیزات خودکار، طراحی ساده و قابل اعتماد، و فناوری تولید حرفه ای پایبند هستیم تا کیفیت، قیمت، تحویل و تقاضای خدمات مشتری را تضمین کنیم.ما از یکپارچگی مدیریت، خودسازی بی وقفه، روحیه تعهد اجتماعی و توسعه به عنوان تعهد بلندمدت خود به صنعت خرد موتور دفاع می کنیم.برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

♦ این کارخانه در سال 2000 تاسیس شد.
♦ توسعه تولید در سال 2020 و دوبرابر شدن خط تولید به مساحت 25000 متر مربع و سرمایه گذاری بیش از 1.5 میلیون دلاری تجهیزات.

♦ تعداد کل شرکت حدود 550 نفر است که گروه مدیریت 58 نفر می باشد.

Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : غالب شدن پیروز شدن چیره شدن

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 1M-5M

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%